O NÁS

DENTALSCOPE s.r.o.

Cílem naší kliniky je odvádět funkční, esteticky perfektní a spolehlivou práci. Dbáme na prevenci a u každého pacienta přemýšlíme nad tím nejlepším možným léčebným postupem. Poskytujeme ošetření za použití nejmodernější techniky a nejnovějších trendů, které je navíc 100% bezbolestné. Důležitá je pro nás pravidelná účast našich lékařů na školení a stážích.

Poskytujeme komplexní péči, od estetických rekonstrukcí pomocí bílých výplní přes miniinvazivní keramické fasety až po celkové rekonstrukce chrupu. Specializujeme se na ošetření kořenových kanálků pomocí operačního mikroskopu. Umíme nahradit ztracené zuby pomocí zubních implantátů.

MÁTE JAKÝKOLI DOTAZ..?

NÁŠ TÝM

MDDr. Václav Smékal
Vedoucí lékař, zaměřuje se na komplexní stomatologii, celkové rekonstrukce, implantologii a endodoncii. Zúčastnil se celé řady praktických i teoretických kurzů a mezinárodních kongresů zejména se zaměřením na konzervační lékařství, endodoncii a implantologii.
MDDr. Eliška Smékalová
Věnuje se především prevenci, konzervačnímu zubnímu lékařství a zaměřuje se na minimálně invazivní kompozitní a keramické práce. Zúčastnila se celé řady teoretických i praktických kurzů.
MDDr. Petra Pavlíková
Na našem pracovišti se věnuje zejména kompozitním a keramickým pracím, které jsou zaměřené na estetiku a funkčnost a dalším výkonům v záchovné stomatologii. Absolvovala celou řadu teoretických a praktických kurzů.
MDDr. Matěj Hanulík
Na našem pracovišti se zejména věnuje konzervační stomatologii jako jsou fotokompozitní výplně a keramické práce. Zaměřuje se také na endodoncii. Je pravidelným účastníkem teoretický a praktických kurzů.
MDDr. Helena Kopelová
Zaměřuje se na komplexní stomatologii. Věnuje se minimálně invazivním kompozitním a keramickým pracím. Zúčastnila se celé řady teoretických a prakticky kurzů.
Van Anh Nguyen, DiS.
Dentální hygienistka
Previous slide
Next slide

KDE NÁS NAJDETE

Poštovní 39/2, Moravská Ostrava, 702 00  Ostrava

NAPIŠTE NÁM