Služby pro lékaře

Externím lékařům nabízíme spolupráci při ošetření jejich pacientů.

Pomoci můžeme v těchto oblastech:

- CELKOVÉ REKONSTRUKCE CHRUPU, VČETNĚ ZVÝŠENÍ SKUSU

- MIKROSKOPICKÁ REENDODONCIE A ENDODONCIE

- IMPLANTOLOGIE, VČETNĚ KOSTNÍ AUGUMENTACE A PRÁCE S MĚKKÝMI TKÁNĚMI

- DENTÁLNÍ HYGIENA

- ZHOTOVENÍ PANORAMATICKÝCH OPG

NÁŠ TÝM

MDDr. Václav Smékal
Vedoucí lékař, zaměřuje se na komplexní stomatologii, celkové rekonstrukce, implantologii a endodoncii. Zúčastnil se celé řady praktických i teoretických kurzů a mezinárodních kongresů zejména se zaměřením na konzervační lékařství, endodoncii a implantologii.
MDDr. Eliška Smékalová
Věnuje se především prevenci, konzervačnímu zubnímu lékařství a zaměřuje se na minimálně invazivní kompozitní a keramické práce. Zúčastnila se celé řady teoretických i praktických kurzů.
MDDr. Petra Pavlíková
Na našem pracovišti se věnuje zejména kompozitním a keramickým pracím, které jsou zaměřené na estetiku a funkčnost a dalším výkonům v záchovné stomatologii. Absolvovala celou řadu teoretických a praktických kurzů.
MDDr. Matěj Hanulík
Na našem pracovišti se zejména věnuje konzervační stomatologii jako jsou fotokompozitní výplně a keramické práce. Zaměřuje se také na endodoncii. Je pravidelným účastníkem teoretický a praktických kurzů.
MDDr. Helena Kopelová
Zaměřuje se na komplexní stomatologii. Věnuje se minimálně invazivním kompozitním a keramickým pracím. Zúčastnila se celé řady teoretických a prakticky kurzů.
Van Anh Nguyen, DiS.
Dentální hygienistka
Previous slide
Next slide

GALERIE

NAPIŠTE NÁM